O nas

W RoseNieruchomości oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i bezpieczeństwo transakcji. Służymy doradztwem na lokalnym rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Podstawowe obszary naszej działalności to: pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości (transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii lokali, budynków i gruntów, mieszkań, domów, działek, nieruchomości przemysłowych, handlowych, rekreacyjnych, rolnych ). Głównym celem naszego biura jest spełnienie Twoich  oczekiwań. Za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Twoich potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną, kompleksową i przyjazną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Rose Nieruchomości

Rose Nieruchomości

Czym się zajmujemy: Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Szczecina i okolic. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i bezpieczeństwo transakcji. Służymy doradztwem na lokalnym rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Nasze podstawowe obszary to: pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości

Nasza firma to młody, dynamiczny zespół profesjonalistów z szerokim wachlarzem doświadczeń w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wiemy, że rynek ciągle się zmienia i że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego staramy się oferować jak najlepszą obsługę. Naszym głównym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań i pomoc w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania. Nasz zespół składa się z młodych ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do swojej pracy i cieszą się każdą chwilą spędzoną w naszym biurze. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i upewnić się, że czujesz się komfortowo podczas wizyty w naszej firmie.

Beata Szymanowicz Założycielka firmy Rose Nieruchomości

Beata Szymanowicz

Beata Szymanowicz

Nasze realizacje